• شماره تماس:
  • 22145014(021)
K2

پنجره يو پي وي سی تك حالته

همانطور که در تصویر مشاهده میشود در این پنجره تک حالته یراق آلات مختلفی به کار رفته و به خوبی به روی پروفیل سوار شده است.

پنجره يو پي وي سی تك حالته

در این تصویر یک پنجره ثابت در وسط و دو پنجره تک حالته در طرفین قرار دارد که در آنها از شیشه دو جداره دودی استفاده شده است و در ضمن مشاهده میشود که این سه پنجره روی یک راستا نبوده و در زوایای مختلف قرار دارند که باعث زیبایی بیشتر پنجره و در نتیجه باعث زیبایی نمای ساختمان میگردد.
K3
K4

bullet

پنجره يو پي وي سی تك حالته

در تصویر همانطور که ملاحظه میگردد دو پنجره تک حالته در طرفین و یک پنجره ثابت در وسط سمت پایین و یک پنجره سایبانی در وسط سمت بالای تصویر قرار دارد.

پنجره يو پي وي سی تك حالته

همانطور که در تصویر مقابل ملاحظه میگردد دو پنجره تک حالته درکنار و یک پنجره کشوئی در وسط قرار دارد که به زیبائی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و جلوه بصری زیبائی را به وجود آورده اند.
singel-upvc-window2
singel-upvc-window1

پنجره يو پي وي سی تك حالته

در این ترکیب دو لنگه پنجره ثابت در طرفین و دو درب بازشو با یراق تک حالته در بین آنها قرار دارد معمولا برای دربهای یو پی وی سی عرض زیادی در نظر گرفته نمی شود که هم وزن بازشوها بلا نرود هم به زیبایی طرح لطمه نزند

bullet

پنجره يو پي وي سی تك حالته

همانطور که میبینید بازشو تک حالته پنجره یو پی وی سی در ساختمانهای تیپ بیشتر استفاده میشود هم صرفه اقتصادی دارد هم بیشتر مردم تمایل بیشتری به این مدل بازشو دارند شاید بدلیل شباهت به مدلهای قدیمی پنجره
singel-upvc-window4
singel-upvc-window6

روش های صرفه جویی در پنجره های ساختمان

در حدود 30 درصد از انرژی از طریق پنجره ها از بین می رود در نتیجه پنجره ها نقش موثری در صرفه جویی انرژی دارند به همین خاطر محل قرار گیری پنجره در ساختمان خیلی مهم است و اگر در جای مناسب نباشد باعث هدر رفتن انرژی می شود و هزینه سوخت را بالا می برد. باید به خاطر سپرد که پنجره تک جداره به اندازه ده برابر یک دیوارعایق شده انرژی را هدر می دهد و همچنین باعث بخار کردن پنجره می شود . برای رفع این مشکل از پنجره های دوجداره استفاده می شود و یک لایه هوای ساکن بین دو پنجره قرار می دهند.در بعضی از پنجره های دوجداره فضای بین را با گاز آرگون یا کریپتون پر میکنند.در بعضی از پنجره ها بر چسب های شفافی را روی شیشه می چسبانند که باعث ایجاد بعضی از خواص شیشه های دو جداره می شود و از نظر قیمت هم ارزان تر است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت وایت وین میباشد.طراحی توسط شرکت طراحان تک